İptal/ İade Koşul ve Şartları

Koşullar ve Şartlar

Müşteriler hiç bir neden göstermeksizin hesap başlangıç tarihlerinden itibaren 14 gün içerisinde yeni hosting hizmeti alımlarında geri iade talebinde bulunabilirler, hizmet yenilemelerinde iade yapılmamaktadır. Bu 14 günlük kullanım için herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Hesap başlangıç tarihinden 14 günden fazla süre geçmiş olan müşterilere geri ödeme yapılmamaktadır.

Alan adı tescili, yenilemesi ve transferleri ICAN ve ODTU(.tr uzantılı) tarafından belitlenen normlar doğrultusunda tamamiyle online olarak firmamız vasıtasıyla tescil edildiğinden iade kabul edilmemektedir. Tescil ettiğiniz alan adı tescil süresi itibariyle tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır.

Aynı zamanda kiralanan sunucu bedeli (vps, vds, fiziksel sunucu, TS3 Server ve TS3 Bayilik) ve lisans hizmetlerinde de iade kabul edilmemektedir.

Geri iade işlemi için müşterilerin bu isteklerini kullanıcı bilgileri ile birlikte yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak ücretin iadesi; tarafımızdan hizmet alındığında Havale/EFT ile yapılmışsa, Havale/EFT'nin yapıldığı banka hesap numarasına, kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına iade yöntemi ile yapılacaktır. Geri iade işlemi tarafımızca onaylandıktan sonra takribi en geç 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

İade talepleriniz için bize müşteri girişi yapıp bize bildirim oluşturarak yazılı ibrazda bulunabilirsiniz.